Hirdetés, 2017. július 23–30.

Kedves Testvérek!

Péntek Zsolt atyát a püspök atya augusztus 1-jével kosdi templomigazgatóvá nevezte ki. Így augusztustól már nem tud nálunk papi szolgálatot vállalni. Július 25-én, kedden fogad engem a püspök atya, akivel a továbbiakról is megbeszélést folytatunk. Ami már most biztos: a veresegyházi plébánia papjai a vasárnapi szolgálatba minden szabad idejükben besegítenek; havonta egyszer egyeztetünk arról, hogy mikor, hova, ki tud jönni. Ezen kívül igyekszem még segítséget találni; jelen pillanatban azonban, tudomásom szerint, nincs olyan szabad lelkész az egyházmegyében, aki plébániánkon állandó kisegítést tudna vállalni.

A heti liturgiai rend:

Hétfőn, Szent Kinga emléknapján este héttől nyolcig dicsőítő szentségimádás, zsolozsmával.
Szerdán, Szent Joakim és Anna nagyszülők emléknapján este hétkor Zsolt atya mutat be szentmisét  (szándék: ha van, a könyvben).
Szombaton este hétkor előesti liturgia. (szándék: ha van, a könyvben).
Vasárnap Zsolt atya mutat be szentmisét.

Szerdán, Szent Joakim és Anna nagyszülők emléknapján este hatkor liturgia lesz, majd hétig szentségimádás.
Vasárnap Zsolt atya mutat be szentmisét.

Szerdán, Szent Joakim és Anna nagyszülők emléknapján este hatkor Zsolt atya mutat be szentmisét.