Szombaton 10 órától ifjúsági oratórium a plébánián; vezeti: György Balázs, az egyházmegyei Emberhalász Misszió munkatársa. A bérmálásra készülőknek a megjelenés kötelező.

Hétfőn este fél hatkor, a templomban, szentségimádással kezdődik a bérmálásra készülők felkészítő alkalma.
Pénteken fél hatkor kezdődik az elsőáldozásra készülők foglalkozása a plébánián.
Szombat este hatkor előesti liturgia a templomban.
Február 11-én, az évközi 6. vasárnapot igeliturgiával ünnepeljük.
A Lourdes-i Imakilencedet hétfőtől minden nap délután öttől imádkozzuk; a befejező napon, vasárnap reggel fél kilenctől az igeliturgia kezdetéig.

Kedd este hatkor liturgiát tartunk, majd szentségimádást zsolozsmával és dicsőítéssel. Mindenkit szeretettel várunk!